Sukces frekwencyjny na targach URODA

uroda1Ponad 8 tysięcy gości, 320 firm i marek, tysiące produktów w super cenach oraz ponad 50 wydarzeń – tak wyglądały 19. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2016.

Po raz pierwszy w Gdańsku gościł zespół doświadczanych i nagradzanych stylistów firmy szkoleniowej McDonald Waterfall z Wielkiej Brytanii, którego pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Debiut miał także Otwarty Konkurs BARBER STYLE oraz pokazy mistrzów Barber Expert Academy – Wojciecha Karwata (Mistrza Polski w Barberingu), Łukasza Janika (Wicemistrza Polski w Barberingu) oraz Piotra Staszewskiego (Mistrza Fryzjerskiego).

Pokazy fryzjerskich trendów na sezon 2016/2017 przygotowały marki KEMON i MONTIBELLO. MONTIBELLO zaprezentowało pokaz ILLUSIONS, natomiast KEMON kolekcję ETNO 2017 Akademii Fryzjerskiej Szymona Niemczyńskiego. Gościem specjalnym pokazów KEMON była ambasadorka marki Barbara Kurdej-Szatan. W ramach XIX Mistrzostw Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP  rozegrano 8 konkurencji, w tym aż cztery premiowe: Pink & White Salon Nails, Sztylet Salonowy, One Tip oraz Tip Box 3d.

 

SOBOTA

uroda4

Targowa sobota upłynęła pod znakiem makijażu, wizażu i stylizacji paznokci. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Makijaży MAKE-UP STUDIO-BEAUTY CORNER, zorganizowana przez Szkołę Wizażu Beaty Małachowskiej BEAUTY ART. Tego dnia odbyły się także 6. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji PASTEL DREM, 17. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej LADY W KARNAWALE. Nie zabrakło pokazów z zakresu wizażu w mistrzowskich wykonaniach: Jolanta Wagner – make-up artist, dyrektor artystyczna Europejskiej Akademii Estetyki Artystyczne prezentowała publiczności jak wykonać makijaż kobiety dojrzałej odpowiedni do typu urody, natomiast Beata Małachowska – właścicielka Szkoły Wizażu BEAUTY ART – jak wykonać strobing w makijażu ślubnym. Techniki wykonywania makijażu na specjalne okazje mi.n.: ślubnego, glamour, biznesowego i na wielkie wyjścia poznali uczestnicy 5. Ogólnopolskiego Kongresu Wizażystów. Dwa dni trwały zmagania w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego BB Północ. Uzupełnieniem mistrzostw był workshop „Princes Lippen – makijaż permanentny ust”, który poprowadziła Agnieszka Leśniewska – linergista, trener, twórca i właścicielka PurebeauAGI Akademii Makijażu Permanentnego. Dla zainteresowanych tematyką podologii powstała specjalna strefa, w której można było zaopatrzyć się w narzędzia, urządzenia, kosmetyki, fachowe publikacje oraz wziąć udział w warsztatach i Kongresie Podologicznym.
Targi Uroda to także wykłady i szkolenia biznesowe dla branży beauty. Wyzwań nie brakuje: jak wyróżnić się na rynku, jak w łatwy sposób pozyskać klienta, jak nie zginąć w gąszczu przepisów i procedur higienicznych obowiązujących w gabinecie kosmetycznym.

 

NIEDZIELA

uroda2

Niedziela na targach uroda to święto fryzjerskie. DZIEŃ FRYZJERA to 2 godziny pokazów na scenie głównej, zorganizowane przez MW VISION, Barber Expert Academy oraz marki Kemon i Montibello. Szkolenia i warsztaty w salach konferencyjnych, panel trychologiczny, a także trzy konkursy fryzjerskie (10. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 52. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego, GDAŃSK HAIR CUP 2016 – Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski).

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube