Szkolenie „ZYSKOWNY SALON”

AKADEMIA14 marca w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu Akademii Managera Spa&Beauty. Szkolenie pod tytułem „Zyskowny Salon” poprowadzi Marta Fiłoń, trener biznesu spa & beauty. Organizatorem jest Beauty Inspiration.

Szkolenie zapewnia wiedzę w zakresie pozyskiwania nowych klientów, zwiększania sprzedaży, schematu obsługi klienta oraz zdobywania lojalności klientów i skierowane jest do managerów, właścicieli salonów spa i specjalistów w gabinetach beauty.

          PROMOCJA!

Kupując bilet do 14.02.2016 r., otrzymasz GRATIS: 4-płytowy pakiet szkolenia na DVD „Sale UP” – sprzedaż w salonie beauty i spa. Wartość pakietu to 327 PLN.

– Akademia Managera Spa&Beauty powstała z myślą o podnoszeniu zyskowności salonów beauty i spa poprzez większą sprzedaż kosmetyków i kolejnych zabiegów, a także wykorzystaniu nowych narzędzi marketingowych oraz utrzymaniu wysokiej motywacji do pracy. Program został oparty na wymogach obecnego rynku usług beauty, tzn. zwiększonych wymagań i wiedzy klientów oraz dużej konkurencji wśród salonów i spa – mówi Marta Fiłoń, trener biznesu spa & beauty.

Jeżeli chcesz nauczyć się prostych sposobów na przekonywanie klientów do twojej wizji profesjonalnego dbania o cerę, ciało i samopoczucie, podnieść swój autorytet w oczach klienta oraz nauczyć się promować swój salon, to szkolenie jest właśnie dla ciebie.

Bilety na szkolenie do kupienia na stronie https://beautyinspiration.pl/akademiamanagera/ lub pod numerem telefonu: 609 110 282.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube