TIMELESS PRODIGY – Nowa luksusowa linia marki Skeyndor

skeyndorNowa luksusowa linia marki Skeyndor Marka Skeyndor, z okazji 50-lecia istnienia, wprowadziła na rynek nową luksusową linię kosmetyków anty-aging. Innowacyjność linii polega na zastosowaniu trzech strategii odmładzania skóry równocześnie. Spektakularne efekty – w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry – możliwe są dzięki pobudzeniu genów młodości.

 

 

W skład linii Timless Prodigy wchodzą: zabieg profesjonalny, wykonywany w gabinetach oraz krem i serum do pielęgnacji domowej.
TIMELESS PRODIGY — TRZY STRATEGIE ODMŁADZANIA:

1. Aktywacja podziału komórek: czynniki wzrostu i nowa generacja wysoko skoncentrowanych komórek macierzystych (50 milionów) z róży damasceńskiej. Dzięki składnikom aktywnym następuje proces naprawy i regeneracji tkanek oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek. Tworzone są idealne warunki do zagęszczenia skóry, poprzez stymulację i tworzenie nowych komórek.

2. Udoskonalanie jakości komórek: dwa wyjątkowe składniki, które odpowiadają za jakość komórek, przedłużają ich żywotność i opóźniają rozpoczęcie procesu starzenia się. Po pierwsze, ekskluzywny ekstrakt z Białej Trufli z regionu Alba we Włoszech, dzięki któremu włókna podporowe odzyskują swoją sprężystość, a skóra staje się rozjaśniona i bardziej witalna. Po drugie, Teprenon, który odpowiada za wydłużenie cyklu życia komórek i wzmocnienie ich żywotności, dzięki czemu skóra  staje się znacznie bardziej promienna i jędrna.

3. Wzmacnianie funkcjonalności komórek: składniki, które wspomagają funkcjonowanie i wydajność komórek — rozpuszczalne proteoglikany oraz Kombucha (znana jako „infuzja długowieczności”) — przyspieszają procesy regeneracji skóry, dzięki czemu staje się ona gładka i pełna witalności. Bogactwo cennych kwasów organicznych, antyoksydantów, polifenoli i witamin z grupy B sprawia, że skóra odzyskuje swój blask i jest wyraźnie rozświetlona.

PRODUKTY Z LINII TIMELESS PRODIGY DO UŻYTKU DOMOWEGO

Krem Timeless Prodigy

Luksusowy krem o globalnym działaniu ultraprzeciwstarzeniowym, który kryje w sobie kilkanaście składników aktywnych takich jak: czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej. Po codziennym oczyszczeniu nałożyć niewielką ilość kremu na skórę twarzy i szyi, delikatnie wmasować i pozwolić mu się wchłonąć.

Serum Timeless Prodigy

Fantastyczne serum o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, które daje nadzwyczajny efekt odmładzający. W jego składzie znajduje się piętnaście silnych składników aktywnych, jak: czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej. Po codziennym oczyszczeniu nałożyć okrężnymi ruchami niewielką ilość serum na skórę twarzy i szyi, w szczególności w strefach najbardziej narażonych na skutki starzenia. Nie nakładać w okolicach oczu.

ZABIEG PROFESJONALNY W GABINECIE — TIMELESS PRODIGY

skeyndor-timeless_modelWyjątkowy rytuał ANTI-AGE, w którym każdy krok to dla klienta doświadczenie nieporównywalnie unikalnego luksusu, serwującego ucztę doznań dla wszystkich zmysłów. 5 kroków (w tym m.in. Rytuał Powitalny zainspirowany ruchami z masażu tajskiego oraz Shiatsu), przeprowadza w stan równowagi energetycznej, głębokiej relaksacji i nieskazitelnego piękna. Żel do masażu na bazie francuskiego szampana, płat kolagenowy nasączony koktajlem multiwitaminowym i bogaty krem truflowy, to efekty przełomowych badań i zapowiedź spektakularnych rezultatów!
Marka Skeyndor — marka kosmetyków profesjonalnych z portfolio firmy Nova Group. Od 50 lat systematycznie wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązania w postaci kosmetyków opartych na najnowszych badaniach naukowych oraz wyselekcjonowanych substancjach aktywnych. Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji Skeyndor the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor. Marka dostępna jest w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach spa.

 

1-konferencja-prasowa-skeyndor

Konferencja prasowa Skeyndor

Premiera nowej linii odbyła się w połowie października w hotelu Czarny Groń podczas obchodów jubileuszu 50-lecie marki Skeyndor. Wieczorem miała miejsce uroczysta Złota Gala Skeyndor, na której zostali wyróżnieni i nagrodzeni klienci marki. Spotkanie uświetnili: Gordi Morcillo – współwłaściciel marki Skeyndor, który przedstawił bogatą historię marki oraz Margaret Beales, międzynardowy trener Skeydnor, która zaprezentowała nową luksusową linię, stworzoną specjalnie z okazji 50-lecia marki.

2-zlota-gala-skeydnor

Złota Gala Skeyndor

Rok 2016 jest dla nas wyjątkowy, bowiem właśnie w tym roku świętujemy 50-lecie marki Skeyndor, która za sprawą Nova Group dostępna jest również w Polsce. Skeydnor może dziś poszczycić się mocną pozycją i gronem zaufanych Klientów. Jej rozwój i systematycznie wprowadzane innowacje w kosmetyce profesjonalnej stały się impulsem do rozwoju wielu osób ale również firm – gabinetów, ośrodków spa i hoteli, które pracują na marce Skeyndor. Dlatego też 50-lecie marki chcemy świętować wspólnie z Klientami i Przyjaciółmi marki – mówi Andrzej Chmielewski, CEO NOVA GROUP.

3-laureaci-klienci-skeyndor-nagrodzeni-przez-marke

Laureaci – klienci Skeyndor nagrodzeni przez markę

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 6/2016

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube