Timexpert Lift(IN) – lifting wektorowy alternatywa dla liftingu chirurgicznego

i - zabiegW żadnym obszarze ludzkiego ciała procesy starzenia nie wywołują tak zauważalnych zmian, jak w obrębie twarzy. Jedną z głównych przyczyn starzenia skóry jest stopniowe zanikanie składników, które tworzą jej strukturę. Następuje zmniejszenie grubości naskórka, a  zwiotczenie tkanki powoduje utratę harmonii rysów, zmianę mimiki i wyrazu twarzy. Germaine de Capuccinni proponuje rozwiązanie, które odbudowuje objętość i modeluje owal twarzy.

 

 

Działanie zabiegu Timexpert Lift(IN) skoncentrowane jest na trzech podstawowych kierunkach odmłodzenia skóry: objętość, lifting wertykalny i lifting boczny. Kolagen tworzy trójwymiarową siatkę napinającą, a kwas hialuronowy uzupełnia podstawowe potrzeby nawilżenia i wypełniania skóry. Oryginalny firmowy masaż Definelift „rzeźbi” twarz i szyję precyzyjnymi ruchami, które intensywnie modelują owal twarzy pod każdym kątem.

Efekty zabiegu:

– poprawa gęstości skóry

– wymodelowanie i podniesienie owalu twarzy

– wyostrzenie konturów twarzy

– zmniejszenie głębokości i długości zmarszczek

– widoczna poprawa jakości skóry

 

AKTYWNE SKŁADNIKI ZABIEGU

V-MATRIX – kompleks dwóch składników:

– oczyszczone oligosacharydy z cibory jadalnej (Cyperus Esculentus) – stymulują syntezę i porządkują włókna kolagenu i oksytalanu, posiadające specjalne właściwości przywracania skórze elastyczności,

– peptydy – uaktywniają syntezę białek strukturalnych odpowiedzialnych za utrzymanie silnej, jednolitej i spójnej struktury wewnętrznej skóry.

Biotechnologia wykorzystana w celu uzyskania połączenia wapnia i glukozy, pomocnego w produkcji kwasu hialuronowego. Oprócz zapewnienia  rezerwy naturalnego nawilżania, zwiększa on gęstość skóry, która dzięki temu sprawia wrażenie wypełnionej i gładkiej. Pogrubienie tkanki łącznej powoduje, że skóra odzyskuje jędrność i owal twarzy jest lepiej zarysowany.

i- Crema_Cuello

 

KOSMETYKI DO DOMU
Zawierają ekskluzywne formuły pomagające odtworzyć w skórze strukturę podtrzymującą. Ich działanie zostało skierowane na wzmocnienie tkanek, poprawienie jakości skóry i przywrócenie dobrze zarysowanego owalu twarzy.

Vector Lift Serum– koncentrat ujędrniający, przywraca objętość i przyczynia się do ponownego zdefiniowania naturalnego konturu twarzy. Wyciąg z soczewicy jadalnej zmniejsza widoczność porów i sprawia, ze skóra staje się gładka i jednolita.

Supreme Definition Cream -krem przeciwstarzeniowy, zawiera V-3 Matrix, wzmacnia macierz podtrzymującą skórę. Codzienne stosowanie sprzyja regeneracji sieci białek, zwiększa napięcie skóry i ponownie definiuje owal twarzy.

Neck and Decolletage Tautening and Firming Cream – krem na szyję i dekolt o bogatej odżywczej konsystencji. Zawiera oryginalny składnik uzyskany z szarotki alpejskiej wzbogacony kwasem leontopodowym, który zwalcza stres oksydacyjny i chroni oraz usprawnia system produkcji kolagenu. W ciągu zaledwie trzech tygodni , wiotka i rozciągnięta skóra na szyi „kurczy się”, jest bardziej napięta i jędrna.

 

www.germaine.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube