Totalna odnowa z Creme-Masque Vernix

Skóra jak nowo narodzona!

Zima to trudny okres dla naszej skóry. Mróz, wiatr, przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach, jak również częste zmiany temperatury otoczenia, powodują przesuszenie, podrażnienie i pogorszenie kondycji skóry. Dlatego nadchodząca wiosna to idealny moment, aby zadbać o cerę, przywrócić jej gładkość, piękny, naturalny koloryt oraz młodzieńczy blask. Doskonałą propozycją na wiosenną odnowę skóry jest wielozadaniowy kosmetyk Creme-Masque Vernix francuskiej marki biologicznej Biologique Recherche.

 

SKÓRA JAK U NOWORODKA 

Creme-Masque Vernix jest kremową maską, która pomaga przywrócić odpowiednią kondycję skóry. Kosmetyk jest zainspirowany pierwszą ochronną warstwą naskórka, którą ma każdy noworodek tuż po urodzeniu. Formuła kremu-maski odtwarza oryginalny skład mazi płodowej. Dzięki składnikom aktywnym bogatym w lipidy, proteiny i antyoksydanty, rewitalizuje, działa naprawczo oraz ochronnie. Jest to idealny produkt dla osłabionej, zestresowanej, odwodnionej skóry, a także dla skóry dojrzałej, wymagającej widocznej odnowy, porównywalnej z ponownymi narodzinami.

 

BOGACTWO SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Bogata formuła kosmetyku zawiera wysoko stężone składniki aktywne, co pozwala na uzyskanie widocznego efektu już po pierwszej aplikacji. W skład Creme-Masque Vernix wchodzą organiczne oligopeptydy komórkowe, cenione w kosmetyce ze względu na ich właściwości regenerujące, odżywcze i nawilżające. Olej z nasion malin to połączenie kwasu linolowego 60% oraz alfalinolowego 30%. Stymuluje naturalną syntezę ceramidów, dzięki temu optymalizuje nawilżenie skóry. Białka łożyskowe, o właściwościach rewitalizujących oraz naprawczych, redukują niedoskonałości i pomagają przywrócić skórze gładkość i piękny koloryt. Wyciąg z nasion chleba świętojańskiego jest bogaty w czyste oligogalaktomanny. Przywraca homeostazę w naturalnym systemie regeneracji starzejących się tkanek oraz wzmacnia zdolności naprawcze skóry. Innowacyjna formuła kosmetyku pozwala na zastosowanie go jako kremu bądź maski, której nie trzeba zmywać.

 

ZABIEG VERNIX W SALONIE

Wiosenną ofertę warto rozszerzyć o Vernix Treatment, intensywny zabieg regenerujący. Zabieg jest połączeniem działania Creme-Masque Vernix z autorskim masażem Biologique Recherche o działaniu modelującym kontury twarzy oraz liftingującym. Zabieg Vernix Treatment jest rekomendowany dla skór potrzebujących odnowy, silnie odwodnionych, z problemem przedwczesnego starzenia.

 

Więcej informacji o zabiegach Biologique Recherche:

www.biologiquerecherche.com.pl

Artykuł pochodzi z BEAUTY INSPIRATION 1/2017

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube