Wielkie otwarcie Mineral Hotelu**** Malinowy Raj w Solcu-Zdroju z udziałem gwiazd!

Malinowy raj 1

19 czerwca br. odbyła się oficjalna gala otwierająca hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju (woj. świętokrzyskie). Swoją obecnością uświetniło ją wiele gwiazd i osobistości ze świata mediów. Część oficjalną poprowadziła Agata Młynarska, a gwiazdą wieczoru był Tomek Makowiecki.

IMG_5567BartekTomczyk (Kopiowanie)

Na otwarciu Malinowego Raju pojawiło się wiele gwiazd. Oficjalną galę poprowadziła Agata Młynarska, stały gość Malinowych Hoteli, która podkreśliła osobisty związek z marką i cenne działanie wody siarczkowej na zdrowie. Podczas otwarcia dziennikarce towarzyszyły znane aktorki: Anna Korcz, Joanna Kurowska oraz Olga Bończyk. Dużą niespodzianką było także pojawienie się młodej gwiazdy, Misheel Jargalsajkhan, znanej z roli Zosi w „Rodzinie Zastępczej”. Zaproszenie na galę przyjęła również modelka i blogerka Sylwia Nowak, której popularność przyniosła rola w „Miłości na bogato” oraz stawiające pierwsze kroki w show biznesie, Siostry Fitdevangel. Główną atrakcją wieczoru był natomiast koncert Tomka Makowieckiego.

Malinowy Raj to najnowszy obiekt należący do sieci „Malinowe Hotele****Medical SPA”. Hotel położony jest w uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój w bezpośrednim sąsiedztwie jedynych w Polsce Basenów Mineralnych i jest najnowocześniejszym w regionie czterogwiazdkowym hotelem. Goście Malinowego Raju mogą bezpośrednio na miejscu korzystać z kąpieli w najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej oraz pełnej gamy kompleksowych i skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych tj. masaży, kąpieli siarczkowych oraz borowinowych, a także zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii.

Niewątpliwie największą atrakcję Malinowego Raju stanowią Baseny Mineralne, jedyny w Polsce taki kompleks uzdrowiskowo-rekreacyjny. Na jego terenie można skorzystać m.in. z dużego basenu rekreacyjnego z wodą mineralną, leczniczego basenu solankowo-siarczkowego, strefy saun&wellness, strefy dla dzieci, przychodni rehabilitacyjnej, Spa oraz siłowni. W 2013 roku Polska Organizacja Turystyczna uznała obiekt za najlepszy produkt turystyczny. W roku 2014 innowacyjny kompleks otrzymał w Pałacu Prezydenckim nagrodę w konkursie ,,Sposób na sukces”. Cena za dobę ze śniadaniem w nowoczesnym hotelu Malinowy Raj to jedynie 125zł (osoba/pokój dwuosobowy).

***celebrytki (Kopiowanie)

Malinowe Hotele****Medical SPA to najlepsze w Polsce ośrodki, które zapewniają fachową opiekę lekarską, skuteczne leczenie szeregu schorzeń oraz profilaktykę zdrowotną. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, realizujące oczekiwania klientów w zakresie specjalistycznej rehabilitacji, lecznictwa uzdrowiskowego chorób przewlekłych, połączonych z odpowiednią dietą i edukacją zdrowotną oraz odnową biologiczną, rekreacją oraz kosmetyką pielęgnacyjną na bazie autorskiej linii Balneokosmetyków powstałych w oparciu o wodę siarczkową oraz naturalne składniki aktywne.

Hotele położone są w uzdrowiskowych miejscowościach, które dysponują warunkami naturalnymi, niezbędnymi do prowadzenia lecznictwa. Sieć hoteli tworzą: Malinowy Zdrój Hotel****Medical SPA zlokalizowany w uzdrowisku Solec-Zdrój, który corocznie zdobywa tytuł „Najlepszego Medical SPA w Polsce”, Malinowy Dwór Hotel****Medical SPA położony w miejscowości Świeradów-Zdrój (woj. dolnośląskie), który otrzymał nagrodę „Jakość Roku 2011”, tytuł Najlepszy Resort SPA w Polsce oraz najnowszy obiekt należący do sieci jakim jest Mineral Hotel****Malinowy Raj.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube