Wiosenne Beauty Forum

BF-logo-targowePL-17-2014(CMYK)+CTKMTWiosenna edycja targów Beauty Forum odbędzie się 8 i 9 marca w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. To największa w Polsce wiosenna impreza branży kosmetyki profesjonalnej, mająca już 17-letnią tradycję.

Beauty Forum to wyjątkowe połączenie imprezy wystawienniczej, obfitującej w nowości produktowe i innowacje biznesowe, z bogatą ofertą merytoryczną i warsztatową. Ponadto ekscytujący program mistrzostw i konkursów zapewnia dodatkowe atrakcje zarówno kandydatom, jak i zwiedzającym.

Po wiedzę na targi

Targom towarzyszy Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny (IFC). Najlepsi z najlepszych podzielą się wiedzą z zakresu kosmetologii, stylizacji paznokci i specjalistycznej pielęgnacji stóp oraz podpowiedzą, jak rozwijać własną karierę i prowadzić swój biznes. Bogaty program, wyselekcjonowanych pod względem tematów szkoleń i warsztatów, powinien zachęcić ambitnych profesjonalistów do poszerzenia swej dotychczasowej wiedzy. Aktualny program seminariów jest dostępny na stronie targów. Tam też można dokonać zakupu w ramach przedsprzedaży. Już dziś można zarezerwować bilety wstępu zarówno na targi, jak i na poszczególne wykłady.

www.beauty-fairs.com.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube