World Beauty Congress Cosmeetology Warsaw 2016

wiadomości Broadway Beauty

10 i 11 września w warszawskim Hotelu Radisson Blu Sobieski odbędzie się Międzynarodowy Kongres Kosmetologii World Beauty Congress Cosmeetology.

Konferencja Cosmeetology to wydarzenie skupiające największych ekspertów branży Beauty – znawców najnowszych trendów w dziedzinie mody, fryzjerstwa, wizażu, kosmetologii oraz ekspertów odpowiedzialnych za budowanie wizerunku. Podczas dwóch dni kongresu intensywna dawka wiedzy oraz znamienici prelegenci, wśród których między innymi: dr Andrzej Sankowski, dr Marta Tazbir, dr Sywila Nawrot, dr Sylwia Dobrowolska, Żaneta Stanisławska, dr Przemysław Styczeń, a także Marcin Prokop i Ewa Gil. Nasi eksperci podzielą się wiedzą na temat najnowszych zabiegów upiększających, od wizażu, przez makijaż permanentny, po chirurgię plastyczną. Będzie można dowiedzieć się, jak prowadzić własną firmę beauty, dbać o niezwykle ważne aspekty prawne i bezpieczeństwo. Specjaliści od marketingu i PR opowiedzą o wizerunku, mediach społecznościowych, ogólnie dostępnych narzędziach marketingowych oraz o tym, jak ważna jest dobra reklama.

Cosmeetology kierowane jest do właścicieli, managerów salonów, studentów kierunków kosmetycznych, kosmetologicznych, salonów fryzjerskich, wizażystek, stylistek, lekarzy medycyny estetycznej i każdej innej gałęzi branży beauty.

Na koniec pierwszego dni przewidziany jest event  – kolacja w połączeniu z show: pokazem mody, występem grupy tanecznej Atelie oraz koncertem Mateusza Ziółko. Niezwykłe dwa dni – jedyne takie wydarzenie w Polsce!

Wszystkie szczegóły na stronie www.cosmeetology.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube