ZATRZYMAJ MŁODOŚĆ Z PURE COLLAGEN

noble350Kolagen to główne białko tkanki łącznej, odpowiedzialne za elastyczność skóry. Niestety po 25 roku życia ulega on degradacji, a jego niedobór prowadzi do powstawania zmarszczek i szybszego starzenia się skóry. To fakt znany od dawna, dlatego kosmetyki z jego zawartością cieszą się taką popularnością. Działanie powierzchniowe, jakie dają kremy, sera i balsamy, to jednak za mało. Walkę z procesem starzenia należy wspierać od wewnątrz – dlatego Noble Medica stworzyła nutrikosmetyk w Pure Collagen.

Tabletki Pure Collagen przedłużają młodość, zapewniają bezpieczeństwo stosowania oraz gwarantują skuteczność działania, ponieważ kolagen jako naturalne białko najłatwiej i najszybciej wchłania się z krwioobiegu. Sekretem tego suplementu jest jego główny składnik – kolagen z ryb morskich w dawce 200 mg, a także towarzysząca mu elastyna. Duet ten występuje naturalnie w skórze w proporcji 94% kolagenu i 6% elastyny, co zostało odtworzone w preparacie Pure Collagen. W tabletkach znajduje się również witamina C, która jest niezbędna do prawidłowej biosyntezy kolagenu, oraz witamina E, nazywana „witaminą młodości”, która neutralizuje wolne rodniki. Wzbogacenie składu o ekstrakt z pestek winogron jest przypieczętowaniem najlepszej jakości suplementu diety.

Morskie bogactwo

Kolagen użyty w produkcie pozyskiwany jest ze skór głębinowych ryb morskich, żyjących w niezanieczyszczonych akwenach. To związek czynny, którego cząsteczki są mniejsze niż pozyskiwane z innych źródeł, dlatego jeszcze szybciej przedostają się do skóry i odbudowują ją. Zamknięty w tabletce kolagen rybi typu I, odpowiada za zabliźnianie się ran oraz za zagęszczenie i odnowę skóry, a tym samym za stopień elastyczności i nawilżenia.  Zastosowanie już 1-2 opakowań pozwala na uzyskanie widocznych efektów: poprawa tkanki łącznej skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, naprawa elastyczności i nawilżenia skóry, rozjaśnienie przebarwień, przywrócenie jędrności i blasku skórze oraz przyśpieszenie porostu włosów.

Produkt eko

Tabletki Pure Collagen są produktem w pełni naturalnym – pozbawionym sztucznych barwników czy środków zapachowych. Dowodem na to jest naturalny, rybi zapach, nie tłumiony za pomocą chemicznej obróbki. Zapach nie jest wyczuwalny po spożyciu, jest natomiast gwarantem zachowania czystego, naturalnego surowca. Pure Collagen jest hipoalergiczny.

PURE COLLAGEN jest jedynym preparatem w tabletkach, w którym kolagen wzbogacony jest o elastynę w takiej proporcji, jak w ludzkim organizmie (94% kolagenu i 6% elastyny).

Pure Collagen dostępny w sprzedaży na www.noblemedica.pl i w wybranych aptekach internetowych – lista dystrybutorów dostępna na naszej stronie internetowej.

Noble Medica s.c.
Ul.Limanowskiego 95
26-600 Radom

www.noblemedica.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube