INSPIRACJE: Zobacz jakie zabiegi na wiosnę oferuje klinika ESTELL

ESTELL_Hall

Kobiety mówią otwarcie, że chcą być atrakcyjne, stąd chętnie sięgają po rozmaite sposoby, które pomogą im w poprawie wyglądu. Coraz częściej korzystają z możliwości, jakie oferuje nowoczesna medycyna estetyczna. Ważne, by swoje wybory konsultowały zawsze z lekarzem. Dzięki temu upewnią się, że dany zabieg jest najlepszym z możliwych, a w czasie zabiegu i po nim pozostaną pod opieką doświadczonego specjalisty.

Wiosną bardzo często zgłaszają się do nas kobiety, które pragną poczuć się lepiej we własnej skórze, poprawić wygląd twarzy, nawilżyć lub ujędrnić ciało, zanim latem pojawią się na plaży w kostiumie kąpielowym. Naszym zadaniem jest dobrać właściwy zabieg, odpowiadający ich indywidualnym potrzebom. Tylko takie podejście i bezpośredni kontakt z pacjentką pozwalają nam w pełni zadbać o najwyższą jakość wykonania zabiegu, jego efekty i bezpieczeństwo – mówi dr n. med. Krzysztof Jakubowski, dyrektor medyczny Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

Wiosną warto rozważyć zabiegi, które pomogą kobiecie rozkwitnąć, przynosząc natychmiastowych efekt: poprawę kondycji skóry, a dzięki temu większą pewność siebie i przypływ pozytywnej energii.

Rewitalizacja, nawilżenie i ujędrnienie – zabieg Hydrobalans

Dogłębne nawilżenie skóry zapewni zabieg Hydrobalance przy użyciu kwasu hialuronowego Restylane Vital i Restylane Vital Light. Oba te preparaty zawierają stabilizowany kwas hialuronowy w formie krystalicznie czystego żelu. Stymulują skórę do odbudowy istniejących włókien kolagenowych i produkcji nowego kolagenu. Zabiegi przeprowadzane są na zasadzie mezoterapii – polegają na wprowadzeniu preparatów do skóry właściwej za pomocą maleńkich nakłuć na całej powierzchni poddawanej zabiegowi. Hydrobalans to nowoczesna koncepcja rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, zapewniająca znaczny wzrost elastyczności i napięcia skóry, poprawę jej kolorytu i jędrności.

ESTELL_Zabieg_Pielęgnacyjny

Oczyszczenie, nawilżenie, poprawa elastyczności – SilkPeel

Kuracja SilkPeel polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka metodą mikrodermabrazji diamentowej z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu: skóra jest dogłębnie nawilżona, miękka i elastyczna. W zależności od rodzaju skóry dostępne są cztery rodzaje substancji SilkPeel: preparat przeciwstarzeniowy, preparat przeciwtrądzikowy, preparat redukujący przebarwienia lub kwas hialuronowy.

Odświeżenie, rozjaśnienie, poprawa napięcia skóry – peeling

Na wiosnę szczególnie ważne jest oczyszczenie, rozświetlenie i poprawa napięcia skóry, stąd podstawowym zabiegiem powinien być dogłębny peeling, dostosowany do indywidualnych potrzeb danej osoby. Wśród różnych preparatów szczególnie polecany jest zabieg PRX-T 33, który pozwala na natychmiastowe odnowienie skóry bez użycia igieł. Jest to jedna z najnowszych metod chemicznej biorewitalizacji skóry, wykonywana na zasadzie peelingu. Do zabiegu używany jest preparat, w skład którego wchodzą: TCA – kwas trójchlorooctowy stymulujący czynniki wzrostu fibroblastów oraz H2O2 – nadtlenek wodoru i kwas kojowy, które działają rozjaśniająco. Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg polecany jest do walki ze starzeniem się skóry, przebarwieniami i trądzikiem. Wspomaga także leczenie rozstępów.

Piękne i nawilżone usta – zabiegi na bazie kwasu hialuronowego

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają w szybki i skuteczny sposób wymodelować i nawilżyć usta, dzięki czemu poprawia się ich wygląd. Jednocześnie niwelowane są drobne zmarszczki wokół nich, co daje efekt odmłodzenia całej twarzy. Rezultaty widoczne są natychmiast i mogą utrzymywać się od 6 miesięcy nawet do roku.

W zależności od stopnia wrażliwości skóry można go przeprowadzić bez znieczulenia lub zastosować miejscowo kremy znieczulające.

Opisane zabiegi wykonywane są w Klinice Medycyny Estetycznej ESTELL. Każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarska, dzięki czemu zastosowane techniki i preparaty są optymalnie dobrane do indywidualnych potrzeb pacjenta z uwzględnieniem ewentualnych przeciwwskazań.

www.estell.pl 

www.facebook.com/EstellKlinikaMedycynyEstetycznej

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube