Zostań partnerem MonRin

MonRin825Opracowane przez włoskich farmaceutów kosmetyki MonRin, to krótka, ale kompletna i specjalistyczna linia produktów, pozwalająca na kompleksową i efektywną pielęgnację skóry głowy i włosów. Zawiera ekstrakty oczyszczające, pielęgnujące oraz wzmacniające skórę głowy, szampony, balsamy, lotiony odżywcze oraz preparaty ochronne.

Specyfiki cechują się skutecznością działania, wysokim stężeniem składników aktywnych oraz możliwością łączenia produktów w kompleksowe kuracje pielęgnacyjne i zapobiegawcze. Obecnie MonRin poszukuje nowych dystrybutorów, tzw. TRYCHOPUNKTÓW (salonów fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetów dermatologicznych oraz trychologicznych), które uczestniczyłyby w doradztwie swoim klientom i pacjentom w zakresie odpowiedniej pielęgnacji leczniczej dermokosmetykami MonRin.
Punkty, w których będzie można zakupić preparaty MonRin, będą automatycznie trafiać na mapę TRYCHOPUNKTÓW, zamieszczoną na pierwszym profesjonalnym portalu poświęconym w całości problematyce skóry głowy i włosów – TRYCHO.PL.
Osoby pragnące bliżej zapoznać się z działaniem produktów MonRin oraz modelem współpracy, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: kontakt@mon-rin.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube