Co to jest body wrapping

body wrapping

Gabinety kosmetyczne świecą dziś triumfy popularności. Każda kobieta chce mieć nie tylko piękną twarz, ale i zadbane, szczupłe, jędrne ciało. Niestety w wielu przypadkach trzeba naturze dopomóc. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalnego zabiegu wyszczuplającego, który daje bardzo zadowalające efekty. To body wrapping. Na czym polega ten zabieg i czy warto się na niego zdecydować? Wiele zadowolonych kobiet, potwierdza, że tak. To bardzo dobry sposób na wysmuklenie sylwetki.

Na czym polega zabieg body wrappingu?

Zabieg nie jest wcale skomplikowany. Polega na zaaplikowaniu na skórę kosmetyku o właściwościach wyszczuplających i ujędrniających, a następnie owinięciu ciała folią kosmetyczną. Body wrapping w domu także jest możliwy do przeprowadzenia. W warunkach domowych należy użyć folii spożywczej i odpowiednio dobranych kosmetyków.

Foliowanie ciała ma na celu jego wyszczuplenie i ujędrnienie. Folią można owinąć całe ciało, ale równie dobrze te partie, które kobieta chce odchudzić, np. brzuch, pośladki, ramiona czy uda. Zabieg nie tylko skutecznie odchudza, ale także nawilża i zwalcza nieestetyczny cellulit. Działa dobroczynnie na ciało pod wieloma względami, dlatego warto się na niego zdecydować.

Szybki sposób na jędrną skórę

Body wrapping efekty daje znakomite. Nie tylko odchudza, ale jest także prostym i szybkim sposobem na wygładzenie skóry i pozbycie się organizmu z toksyn. Poprawia krążenie krwi, redukuje opuchliznę i obrzęki, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Aby wysmuklenie sylwetki było skuteczne, a skóra jędrna, należy wykonać serię zabiegów. Foliowanie ciała lub poszczególnych jego partii, daje widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wyraźnie napięta, ujędrniona i gładsza.

Zabieg body wrappingu to tania i skuteczna alternatywa do inwazyjnych metod medycyny estetycznej. Owijanie ciała folią jest bezbolesne, szybkie i pięknie modeluje figurę. Dużym atutem tego zabiegu jest fakt, że można go bezpiecznie wykonać nawet w warunkach domowych.