Kalina Ben Sira – medycyna estetyczna

kalina ben sira

Kim jest Kalina Ben Sira? To z wykształcenia humanistka, jednak jej obecna branża ze studiami humanistycznymi wiele wspólnego nie ma. Podyplomowe studia ukończyła na kierunku Welness & Spa, a w jej CV znajdziemy także ukończenie wielu rozmaitych kursów kosmetycznych. Ma 50 lat, a jej osoba jest znana przede wszystkim z ogromnej metamorfozy jaką przeszła przed niespełna dziesięcioma latami.

Życie zawodowe

Kalina Ben Sira działa od przeszło dwudziestu lat na rynku medycyny estetycznej. Jest właścicielką popularnej sieci Klinik La Perla, Klinik La Perla SPA, Centrum Medycznego La Perla oraz Beauty Box. Są to wysokorozwinięte kliniki medycyny high-tech zbierające bardzo dobre opinie. Ich działalność zaczyna się od zwalczania cellulitu, czy tkanki tłuszczowej, kończąc na zabiegach odmładzających. Oprócz bycia w posiadaniu sieci klinik Pani Kalina jest prowadzącą program „Zacznij od nowa”, a także od 2018 roku nieprzerwanie prowadzi autorską audycję pt. “Cztery strony piękna” w Chillizet. Wielokrotnie była zapraszana do programów porannych np. „Pytanie na śniadanie”, czy też „Dzień dobry TVN”, w których występowała w roli „beauty expert”, zarazem dzieląc się z widzami swoją wiedzą. Jest inspiracją dla wielu kobiet i często dobrym motywatorem. Pomimo wieku Kalina Ben Sira można cały czas być w dobrej formie i dbać o siebie w takim stopniu, aby czuć się w swoim ciele jak najlepiej. Jest również uznawana za świetną bizneswoman, czego dowodem są wyróżnienia takie jak: Manager Award 2015, czy też Bizneswoman Roku 2009 (nominacja).

Życie prywatne

Prywatnie pasja Kaliny Ben Siry to sport. Nie straszne były jej piaski Sahary i organizowany na pustyni Runmaggedon, czy też maratony, w których niejeden raz brała udział. O życiu rodzinnym nie wiadomo jednak za wiele. Kalina Ben Sira bez męża i  dzieci ma życie pełne kolorytu i pasji. Swoje życie, jak sama mówi, poświęca od 20 lat pracy, która jest świetnym narzędziem samorealizacji, a także źródłem inspiracji dla innych ludzi, a przede wszystkim kobiet!