Coco Clinic – nowy klinika w Tarnowskich Górach

W ostatnich dniach lipca w Tarnowskich Górach została otwarta Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Coco Clinic. Obiekt ten powstał z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość wykonywanych zabiegów, ale także atmosferę spokoju i prywatności.

Program zabiegów medycyny estetycznej w klinice obejmuje zarówno znane i popularne zabiegi, jak i nowości, które zdobyły prestiżowe wyróżnienia i uznanie światowych ekspertów. W pakiecie znajdują się również popularne terapie poprawiające urodę z natychmiastowym efektem.

Zabiegi medycyny estetycznej, które wykonujemy, mają gwarancję, że są przeprowadzane z wysokim stopniem bezpieczeństwa. To ważna informacja, ponieważ zaufanie, jakim pacjent obdarza swojego lekarza, jest równie cenne, jak wyniki przeprowadzanych przez niego zabiegów” – dodaje dr Kamil Suliga, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Zespół specjalistów w klinice współpracuje ze sobą, aby zapewnić klientom kompleksową opiekę. Dermatolog likwiduje niedoskonałości, takie jak przebarwienia, rozstępy czy blizny, a kosmetolodzy wykonują zabiegi i zajmują się trudną, problematyczną skórą, zniszczoną przez niewłaściwe leczenie w przeszłości.

Dla gości dostępne są zabiegi lunchowe na twarz, manicure i masaże – szybkie i skuteczne dla tych, którzy cenią swój czas – ale także długie i rozpieszczające zmysły zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. W ofercie znalazły się także zabiegi redukujące tkankę tłuszczową, usuwające cellulit i ujędrniające skórę

Chirurg plastyczny, dietetyk kliniczny oraz lekarz specjalizujący się w medycynie naturalnej i akupunkturze uzupełniają ofertę kliniki.

Piękno jest wartością, która istnieje od zawsze. Atrakcyjność zwiększa poczucie własnej wartości w życiu codziennym, pozwala wznieść się na wyżyny zawodowe i jest pewną gwarancją zadowolenia z siebie. Odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby są nowoczesne kliniki estetyczne oferujące bezpłatne usługi wysokiej jakości. Kosmetolog z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej i dermatologiem mogą w krótkim czasie zapewnić pomyślne rezultaty, stosując holistyczne podejście do odmładzania.