Inspirujące Spa 2015 Beauty Inspiration

logo konkursu72Ogłaszamy kolejny konkurs – Inspirujące Spa 2015 Beauty Inspiration. Tym razem do udziału zapraszamy obiekty spa i salony urody z całej Polski. Od lat przyglądamy się polskim inwestycjom spa z bardzo bliska – chcemy docenić i promować te, które wyróżniają się na rynku i mogą stać się inspiracją dla innych.

Konkurs Inspirujące Spa Beauty Inspiration powstał w 2014 roku – na uroczystej gali tytułem Inspirujące Spa 2014 nagrodzone zostały cztery obiekty:

– Hotel Arłamów – Nagroda za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego hotelu spa

– Dolina Charlotty Resort & Spa – Nagroda za unikalną realizację spa w koncepcji balijskiej

– Pro-Vita Wellness Hotel – Nagroda za prekursorską realizację filozofii wellness

– Day Spa Regeneracja – Nagroda za spójną i konsekwentną realizację idei day spa

Redakcja Beauty Inspiration pragnie nagradzać te spośród obiektów, które wyróżnia coś szczególnego – to „coś”, świadczące o ponadprzeciętności miejsca. To nadrzędna kryterium, którym kierujemy się w wyborze obiektów.

Wszystkie obiekty, które potrafią wskazać swój unikalny wyróżnik, zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur do tegorocznego tytułu.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z REGULAMINEM i wypełnić Kartę Zgłoszeniową w jednej z dwóch kategorii: HOTELE SPA lub SALONY URODY.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

Zgłoszenia są bezpłatne.

Konkurs rozstrzygany jest dwuetapowo: w pierwszym etapie redakcja Beauty Inspiration spośród nadesłanych zgłoszeń wytypuje obiekty, które następnie, w drugim etapie poddane zostaną wizytacji przedstawiciela jury.

Ostateczne wyniki ogłoszone zostaną na tydzień przed uroczystą galą wręczenia nagród, która odbędzie się 28 maja 2015 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: konkurs@spainstytut.pl

Pobierz:

REGULAMIN Karta Zgłoszeniowa HOTELE SPA Karta Zgłoszeniowa SALONY URODY

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube