Kosmetyczka Roku 2017

To już pewne, Kosmetyczką Roku 2017 została Monika Hajdziony! Monika to kosmetyczka, która posiada własny salon, a niedawno została ukoronowana jako najlepsza kosmetyczka w kraju. Rywalizowała z 200 innymi profesjonalistami w ogólnopolskim konkursie i zdobyła pierwszą nagrodę za wyjątkowe umiejętności i talent. Hajdziony jest inspiracją dla wszystkich początkujących kosmetyczek i dowodem na to, że ciężka praca i poświęcenie się opłacają. Jeśli myślisz o zostaniu kosmetyczką lub już pracujesz w tej branży, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej utalentowanej osobie.

Kim jest Kosmetyczna Roku 2017?

Monika Hajdziony jest nie tylko dyplomowaną kosmetyczką, ale także magistrem biotechnologii i farmacji. Ponadto z ogromną pasją wykonuje swoją pracę jako właścicielka Instytutu Kosmetycznego i Odnowy biologicznej Olimpia Day Spa – do tego stopnia, że regularnie prowadzi wykłady na tematy takie jak kosmetologia i chemia kosmetyczna. Uczestnicy zawsze uwielbiają jej wnikliwe i wciągające warsztaty!

Co sprawia, że Hajdziony jest tak wspaniałą kosmetyczką? Przede wszystkim, stale poszerza swoją wiedzę, będąc na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami w branży. Ponadto jest doskonałą komunikatorką, która wie, jak uspokoić swoich klientów i ma naturalny talent do sprawiania, by ludzie wyglądali i czuli się jak najlepiej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monika Hajdziony lub Instytucie Kosmetycznym i Odnowy Biologicznej Olimpia Day Spa, odwiedź ich stronę internetową lub stronę na Facebooku. Kto wie, może zainspiruje Cię to do zostania kosmetyczką?!

Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *